Usługi CNC w drewnie

Usługi CNC w drewnie

Najwyższa jakość i niebywała precyzja w rozsądnej cenie.

Ostatnia nasza innowacja to zakup i uruchomienie nowoczesnej maszyny Hundegger K2 do obróbki drewna CNC. Najnowsza technologia pozwala nam na skrócenie czasu realizacji zamówienia oraz na uzyskanie nieosiągalnej dotychczas precyzji.

Centrum obróbki drewna Hundegger K2 pozwala w jednej operacji jednocześnie strugać, wiercić, czopować, profilować i frezować. Maszyna sprzężona jest z komputerem i zainstalowanym na nim programem komputerowym do projektowania konstrukcji drewnianych.

Kolejnym atutem wynikającym z zastosowania nowoczesnej maszyny ciesielskiej jest poprawa ekonomii produkcji. Dzięki temu wykonywane przez nas carporty, więźby dachowe, wiaty garażowe, altany, tarasy, domki i domy drewniane oraz inne konstrukcje drewniane możemy zaoferować w jeszcze lepszej cenie. W konsekwencji klient otrzymuje produkt lepszej jakości w niższej cenie.

Proces realizacji rozpoczyna się od wykonania projektu w programie do konstrukcji drewnianych 3D SEMA. Zastosowanie programu komputerowego do projektowania konstrukcji z drewna pozwala na uzyskanie technicznej dokładności i idealnego dopasowania poszczególnych elementów. Zawarty w programie zestaw gotowych komponentów, elementów drewnianych i stalowych oraz detali projektowych zwiększa efektywność projektowania i skraca czas realizacji.

Faza projektowania w programie komputerowym sema kończy się przesłaniem danych do komputera sterującego maszyny ciesielskiej. Obróbka przeprowadzana jest przez doświadczoną ekipę fachowców doskonale znających obsługę maszyny Hundegger K2. Maszyna ciesielska CNC firmy Hundegger, to światowy lider w dziedzinie maszyn stolarskich sterowanych cyfrowo.

Call Now Button