Domki drewniane

domki-opis

Domy z drewna/ domki drewniane to doskonałe rozwiązanie zarówno dla różnego rodzaju ośrodków rekreacyjno - wypoczynkowych jak i dla Klientów indywidualnych jako domki ogrodowe czy domki letniskowe. Istnieje wiele różnego rodzaju możliwości konfiguracyjnych począwszy od wymiarów samego domku drewnianego a skończywszy na rodzaju dachu i jego wykończenia.

Domek wypoczynkowy może być wykonany zgodnie z jednym z naszych gotowych projektów jak i ściśle według upodobań Klienta zarówno jak chodzi o rodzaj zabudowy (pozioma / pionowa), rozmiar drzwi i okien itp.

Domki drewniane - wszystkie elementy wykonywane są z najwyższą dokładnością i pieczołowitością tak aby poszczególne elementy konstrukcyjne były ze sobą idealnie spasowane. Stosowanie odpowiednich impregnatów do drewna skutecznie zabezpiecza i zapewnia spokojne użytkowanie przez długi czas. Domy drewniane Gorzów, lubskie i okolica - zapraszamy do zapoznania się z ofertą - letniskowe domy z drewna, domki ogrodowe, drewniane domki letniskowe Gorzów Wielkopolski, Lubniewice, Słubice, Świebodzin i inne miasta woj. lubuskie.

Call Now Button