O nas

TRADYCJA I INNOWACJA

Wieloletnie doświadczenie i najnowsza technologia to gwarancja wysokiej jakości w rozsądnej ceny

Obrobione drewno Jesteśmy firmą, która swoje doświadczenie wywodzi z tradycji rodzinnych. Sami przecieramy, suszymy, heblujemy i impregnujemy drewno. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości drewno, które zabezpieczamy odpowiedniej klasy impregnatami.

Nasze konstrukcje realizowane są w oparciu o tradycyjną technologię polegającą na łączeniu drewna na czopy, gniazda, zamki itp. Wszystkie konstrukcje projektowane są komputerowo, w specjalistycznym programie komputerowym do projektowania konstrukcji drewnianych.

Obróbka drewna odbywa się na nowoczesnej, sterowanej komputerowo maszynie CNC ciesielskiej Hundegger K2 do obróbki drewna. Daleko posunięty proces automatyzacji produkcji pozwala osiągnąć niespotykaną dotychczas dokładność i precyzję oraz poprawia ekonomikę produkcji dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować idealny produkt w rozsądnej cenie.

Zgromadzona przez lata wiedza, zdobyte doświadczenie oraz ciąg ku innowacjom i najnowszym technologiom gwarantują zrównoważony i sukcesywny rozwój który pozwala nam skutecznie konkurować na rynku obróbki drewna. Posiadamy bogaty park maszynowy włącznie z najnowszą maszyną do obróbki ciesielskiej CNC - Hundegger K2, program komputerowy "Sema-soft" do projektowania dachów, carpotrów, altan, domków letniskowych i domów całorocznych. Posiadamy własną suszarnię i dysponujemy transportem.

Technologia

Tradycyjne rozwiązania wsparte nowoczesną technologią

Nieustanny rozwój, od 1995 roku

Inwestycja w nowe technologie jest jednym z naszych podstawowych priorytetów i ma ona na celu podniesienie jakości oferowanych przez nas produktów. W centrum obróbki elementy mogą być jednocześnie strugane, wiercone, czopowane, profilowane i frezowane w jednej operacji. Zautomatyzowany i sterowany komputerowo proces produkcji pozwala nam osiągnąć wysoką jakość w rozsądnej cenie.

  • 1 Najwyższej jakości materiały zapewniające długą eksploatację.
  • 2 Tradycyjny sposób łączenia drewna na czopy, gniazda i zamki.
  • 3 Nowoczesna metoda obróbki drewna CNC - jakość i precyzja
  • 4 Komputerowe projektowanie konstrukcji drewnianych.
  • 5 Różne rodzaje drewna - drewno klejone i drewno konstrukcyjne.

onas1 onas2 onas3

Call Now Button